Gizeh Filtre

Gizeh Filtre

Gizeh Filtre

Gizeh Filtre nin birbiirnden farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; Gizeh Filtre Kutu, Gizeh Filtre Poşet, Gizeh Filtre Slim, Gizeh Filtre Sarma gibi birbirinden farklı çeşitleri vardır.

Firmamızın tütün ve tütün mamülleri üzerine her çeşidi bünyesinde barındırmaktadır. Yıldız tütüncülük 7/24 destek vermeye hazır oluduğunu bilmenizi rica ederiz.

Filtrelerin selüloz asetat gibi gözle görülmeyecek derecede küçük lifli yapılardan oluştuğunu unutmamak gerekmektedir.

Filtreli sigaralar aynen bir körük gibi tütüne daha fazla oksijen göndererek sigaranın 600-650 santigrat alev sıcaklığını, diğer bir deyişle yanma verimini artırmakta, tütün yaprağındaki ağır metaller ve radyotoksik maddelerin, alev sıcaklığının artması sonucu neredeyse tümünü buharlaştırarak, akciğere geçmesine neden olmaktadır.
Bu yüzden sigaranın zararlı etkilerini azaltmak için kullanılan filtreler sanıldığı gibi faydalı değil, tam tersi filtresiz sigara içmeye göre daha kanserojen etkilere sahiptir.

Gizeh Fitre Fiyatları

Gizeh Filtre Kutu

Gizeh Filtre fiyatları piyasada 3 TL ile 10 TL arasında değişen fiyatlarda bulmamak mümkün. Buradan müşterilerimize şunu söylemek istiyoruz:önemli olan burdaki 1 TL olmamalı ve güvenilir firmalardan, bandrollü işlem yapan bizim gibi(Yıldız Tütüncülük) firmalardan almalarını tavsiye ederiz.

Online Sipariş Hattı
Telefon