Tütün

Tütün

Artan sigara paralarından bıkdınız ve tütün mü almak istiyorsunuz o zaman biz burdayız ;
        Tütün almaya karar verdiniz araştırmalar yapdınız , sitemize buldunuz ve bu yazıyı okuyorsunuz . Açık tütün satan birsürü hatta yüzlerce site ve mekan var , ama bunların yarısından çoğu sahtekar ve orijinal ürün satmıyorlar . Biz ise müşteri memnuniyetine önem vererek %100 orijinal tütünlerimizi sizlere sunuyoruz .
        Tamamen kendi fabrikamızda %100 yerli , %100 orijinal olan ürünlerimizi üretiyoruz ve sizlere sunuyoruz . Bu güveninizi bu özgüveninizi nerden alıyorsunuz derseniz ,
Biz bu Güvenimizi ,

  • Onlarca memnun referansımızdan ,
  • Güvenli bir websitemizden ,
  • Çoğu markada ve internet sitesinde olmayan resmi bayii ‘ mizden ,
  • Orijinal ürünlerimizden
Alıyoruz ve bu ürünlerimizi size satmakdan , o sahtekar satıcılardan sizleri korumakdan gurur duyuyoruz . %100 kendi üretimimiz %100 doğal hiçbir katkı maddesi olmadan kendimiz tek tek işlediğimiz tütün ‘ ümüze sizde güvenli ödeme yollarımız la sahip olabilirsiniz . Ödemeyi ister güvenli koşullarda kredi kartıyla yapın isterseniz de ürün kapınıza kadar gelince kapıda ödemenizi yapın . Bize 0 541 675 75 49 nolu telefondan arayarak ya da whatsapdan yazarak ulaşabilirsiniz . Eğer istersenizde sitemize girip bize numaranızı bırakın biz sizi arayalım . Eğer daha önce den bizi tercih ettiyseniz zaten hiç düşünmeden bir daha alacağınız kesindir .Çünkü bizim tütünümüzün içimi o kadar zevklidir ki içince kendinizi uçuyor gibi hissedeceksiniz . Tütünümüzü içdiğiniz andan itibaren sizin ağzınıza verdiği o lezzet gün boyu ağzınızda kalacaktır . Bizim tütünümüzü denedikten sonra sigara içenlere acıyarak bakacaksınız . Her bütçeye uygun tütün çeşitlerimiz vardır .

Online Sipariş Hattı
Telefon